top of page
Konuşmamız Gereken Şeyler

Hakkımızda

Hayatı anlamlandırmayı, birbirimizi dinlemeyi ve daha derin ilişkiler kurmayı günümüzün farklı öncelikleri nedeniyle ikinci plana atıyoruz. Her zaman yetiştirmemiz gereken projeler, ulaşmamız gereken hedefler, çalışmamız gereken sunumlar ve katılmamız gereken toplantılar olacak.

 

Şimdi gerçekten konuşma ve bağ kurma zamanı. Hayat anlamsız  konuşmalar  için  çok  kısa  çünkü "Konuşmamız Gereken Şeyler" var.

Hikayemiz

”Konuşmamız Gereken Şeyler” hepimizin konuşma ihtiyacından yola çıkan, merkezine bireylerin hikayelerini alarak, empatiyi, farkındalığı ve bağ kurmayı destekleyen bir girişim. Bu girişimin ilk ürünü ve yöntemi olarak ortaya çıkmış “Konuşmamız Gereken Şeyler” kartları, farklı arkadaş çevreleri, aile ve partnerler ile anlamlı bağlar kurmamızı kolaylaştıran, hayalleri, değerleri ve daha fazlasını keşfetmek için sorulardan oluşan bir kart oyunu. Ürünleri keşfetmek için tıklayınız.

 

“Konuşmamız Gereken Şeyler” diyaloğa, bir arada olmaya ve konuşmanın gücüne inanan, insanları güvenli bir ortamda kendi balonlarının dışında yeni insanlarla bir araya getiren bir etkinlik serisi aynı zamanda. Etkinlikler için tıklayınız.

Konuşmamız Gereken Şeyler Hikayemiz
bottom of page